O MNĚ

8:55 kouzelná klubovna 2 Comments


Má maličkost
Tak jaké tajemství vám na sebe prásknu? Asi vás zklamu, ale
nebude to nic, co by změnilo svět. Jmenuji se Michaela a je mi čtrnáct let. Narodila jsem se v únoru, takže jsem ve znamení ryby. Jsem Veliká (velké V kvůli tomu, že opravdu veliká) knihomolka, která na chuť čtení přišla, když jí bylo jedenáct let. Teď mi je čtrnáct let a jsem narozena ve znamení ryby. Mé jméno je Michaela, ale všude se podepisuju Míša. Přezdívek mám spoustu, ale na žádnou nejsem tak hrdá, abych jí používala. Žiju úplně normální život puberťačky se svou rodinkou a dvojčetem- bráškou Danem. Mám vás ráda,rodinko!
Věnuju se dramatickému kroužku a vždycky mě bavilo zpívat. Taky ráda říkám svůj názor a ještě radši ho píšu. Však to už poznáte sami:).
Miluju léto, vodu, zvířata, zmrzlinu, prázdniny, KNIHY a kamarády. Hrozně moc ráda cestuju po České republice(Moc jsem si oblíbila Jeseníky a Karlovy Vary, ale ráda se vracím do Krkonoš.) a nejradši mám zámky a přírodu.
Nemám ráda zimu, když denně píšeme více než dvě písemky, trapasy, lidi co lžou přímo do očí a nudu. Jak říká můj spolužák "Pravidla jsou od toho, aby se porušovala." Že jo?

Já a knihy
Jak už jsem psala nahoře, čtení mě chytlo, když mi bylo 11. Od té doby čtu a čtu......a vždycky, když jdu do knihovny si chci půjčit úplně všechny knihy z oddělení sci-fi, fantasy nebo YA. Vždy jsem říkávala, že se chci vyhnout románům, ale sama už jsem zjistila, že nejsou špatné. Nebojte se, čas od času tu naleznete i tu klasiku, hrozně mě láká Anna Karenina nebo Bídníci.
Moje první "tlustá" řada byla od Carrie Ryan, kde se mi nejvíce líbila kniha Tma a prázdnota. Moje nejoblíbenější kniha je zatím Divergence, ale musím se přiznat, že se mi chutě mění.

Já a blog
Jak mě napadlo založit si blog? Hrozně dlouho jsem chtěla něco psát, takže jsem zkoušela různé "holčičí" blogy, na kterých bylo zkopírováno úplně všechno. Vždycky mě to vydrželo týden a potom jsem přestala. No a jednoho krásného dne - 3. října, jsem si řekla, že bych mohla psát o knihách. A ejhle! Ono mě to začalo bavit!
Od té doby se stále snažím zlepšovat, psát mnohem delší recenze, překonávat se v počtu slov a psát a psát..... Doufám, že jednou si někdo můj článek přečte s radostí a aspoň mu pomůže ve výběru dobré knížky.
Když jsem minulý rok začínala, psala jsem krátké recenze ( i ty tady na blogu najdete) a od té doby se překonávám. Doufám, že mé snažení aspoň trošičku vnímáte:).
Psaní je pro mě zábava a taky učení vyjadřovat své názory a dát to celé dokupy. Celé to zformulovat.
Je to pro mě koníček, který mě snad nepustí.

Doufám, že se vám u mě v Kouzelné Klubovně zalíbí, a že se ke mně vrátíte a třeba po sobě zanecháte stopy v podobě komentáře, který mě vždycky moc potěší a já můžu vědět, že nepíšu do prázdna.


HEZKÉ POČTENÍ přeje Michaela

2 komentáře:

 1. Doufám že se ti tvůj sen splní. Já mám taky sen chci být Módní návrhářkou a když proto děláš vše co můžeš jako ty pro divadlo, myslím si, že máš velkou šanci to někam dotáhnout. Možná ti jedno budu navrhovat oblečení pro tvůj muzikál.
  S pozdravem Barunka moje lady Nical, tak ať se ti sen splní.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ahojky, moc Ti děkuji.Věřím, že tobě se taky splní:)!

   Vymazat

Děkuji za každý váš komentář a názor. Jsem vděčná za pozitivní i negativní, proto budu ráda, když napíšete, co si myslíte! :)